Cemreciler Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cemreciler Forumu

Cemreciysen üye ol..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eren Röportaj

3 posters
YazarMesaj
erenci_gülçinci
Moderatör
Moderatör
erenci_gülçinci

Ruh halim : Eren Röportaj D2681c5f01295d998add337769617af1

Eren Röportaj Empty
MesajKonu: Eren Röportaj   Eren Röportaj Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 7:59 am

KIRMIZILAR SORU
bu dizide kötü kızlar da vara mı?Çünkü geçlik dizilerinde genelde olur.
Evet bize sinir olan kötü kızlar çetesi var, amaerkek oyuncularda var
Dışarıda bir göz olarak dizinizi nasıl buluyorsun?Bir genç kız olarak oturup bu diziyi izler miydin?
Kesinlikle izlerdim.Mesela bir FRİENDS dizisi var,o tarz yabanacı dizileri çok seviyorum.Bizim Türk dizilerine pek benzemiyor bu diziler. Bizim dizimizde buna yakın bir şey yakalayacağını düşünüyorum.
Bugüne kadarsana yapılan en güzel doğum günü süprizi neydi?
2001 ' de kızlarla grup olarak kalabalık bir doğum günü kutlaması yapmıştık.Benim oturduğum sitede havuz kutlaması yapmıştık.Benim oturduğum sitede havuz başındaydık.Hepimiz roman dansı çalışmıştık.Çingene giysileri giyip şov sunmuştuk insanlara.
Peki aldığın en güzel doğum günü hediyesi neydi?
Annemler bana Londrada Back Steer Boys konserine bilet almıştı.Ordan Parise ve sonra da disneylan a gidip güzel bir tatail yapmıştım.
diylim ki gülçinin doğum günü ona nasıl bir doğum günü hazırlarsın?
ona,Avrupada festivallerin olduğu bir tarihte bir tur bilet alırdım.christina aguilera konserinede olabilir , çünkü onu çok seviyor
mezuniyet sana ne çarıştırıyor?
sadece ilkokulda mezuniyet yaşadım.Onun dışında olmadı,ama kardeşimin mezuniyet töreni oldu.İnanılmaz güzel giysiler hazırlıyorlar.Ben de çok isterdim böyle bir şey yaşayabilmeyi.Ama bizimde konservatuarın kostümlü balosu vardı.Geçen sene gitmiştim.Altıma şalvar giyip köylü kızı olmuştum.
Aze
Sakar Moderatör
Sakar Moderatör

Ruh halim : Eren Röportaj 6gevezebt5nu4

Eren Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Eren Röportaj   Eren Röportaj Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 7:55 am

emeğine sağlık cnmm teşekkürlerrrrrr.
*_[ECK]_*
cemreci admin
cemreci admin
*_[ECK]_*

Ruh halim : Eren Röportaj D2681c5f01295d998add337769617af1

Eren Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Eren Röportaj   Eren Röportaj Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 2:37 am

Aze demiş ki:
emeğine sağlık cnmm teşekkürlerrrrrr.

Eren Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eren'e Pasta
» Eren'e gelen teklif...